Regatta

Najpopularniejsza brytyjska marka odzieży dla wszystkich co lubią być na świeżym powietrzu. Nieważne czy bawisz się na plaży, chodzisz po górach, jesteś na Mazurach czy stoisz na przystanku w mieście, w kolekcji Regatty będzie coś dla Ciebie.

Regatta zdobyła swą popularność oferując modele o wysokich parametrach i z wielu dopracowanymi technicznymi elementami, ale po przystępnych cenach i jest marką pierwszego wyboru dla wszystkich którzy cenią wysoką jakość za rozsądną cenę. Nie wykluczamy z grona naszych użytkowników nikogo bo wierzymy że każdy kto chce może się bawić na świeżym powietrzu i nie musi być do tego wyczynowym sportowcem! Kolekcje są tak przygotowane, żeby były dopasowane do potrzeb całej rodziny – dla dzieci mamy bardzo bogate i kolorowe kolekcje dziecięce, dla młodzieży kolekcję Xert z ostrymi kontrastami kolorystycznymi i najbardziej obcisłymi krojami, a dla ceniących stosunek jakości do ceny kolekcje Adventure Tech, a dla osób dojrzałych mamy kolekcję Classic w której kroje są obszerne i zapewniają olbrzymią swobodę ruchu dla każdej sylwetki.

Sprawdź dlaczego w słynącej z niezbyt przyjaznego klimatu i trudnych warunków atmosferycznych Anglii ceniący styl i jakość mieszkańcy wysp wybierają Regattę najczęściej spośród wszystkich marek outdoorowych.